Vodní dýmky Aladin

Vodní dýmky Aladin jsou velice kvalitní dýmky, kvůli kterým se vyplatí připlatit. Získáte tak kvalitu, která odpovídá ceně. Vybrat si můžete ze spousty tvarů vázy, barvy i velikosti. Jde jen o to, co se Vám líbí. Vodní dýmky Aladin řadíme díky své funkčnosti, kvalitě zpracování a designu k nejlepším dýmkám této cenové hladiny

Na první pohled Vás zaujme design, který firma Aladin pro tyto vodnice zpracovala. Všechny části k sobě krásně pasují od korunky až po šlahoun.

Vodní dýmky mají velký objem vázy, což je samozřejmě výhoda už z hlediska stability. Nás ale zaujalo, jak dobře se umí kouř ve váze ochladit. Je díky ní velice příjemný a chladivý, než u dýmek levnějšího typu.

Další plus je, velká keramická korunka, která je hlubší, než ty které známe například od výrobce TopMark. Tabák jsme nadrobili na malé kousky a nechali mezi ním a uhlíkem dostatečnou mezeru. Po celou dobu se tabáček nepřipekl.

Délka hadice je velice pohodlná. Vodní dýmku můžete položit na stůl a ke kouření si klidně lehnout a sledovat Váš oblíbený film.

Výhodou je i závitové spojení mezi tělem a vázou. Nemusíte se vůbec bát, že Vám váza sklouzne po těsnění a rozbije se na kusy. Pohodlně si můžete dýmku přenést, kamkoliv potřebujete.

Vodní dýmka Aladin

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.