Vodní dýmka Pumpkin Classic 24 cm modrá

Neohodnoceno
 
 

Vodní dýmka Dutch Pumpkin Classic 24 cm je zařazena do kategorie "mini vodních dýmek". Tato dýmka patří mezi nejlevnější vodní dýmky na českém trhu. I přesto je to však plnohodnotná dýmka, ze které se stále dá dobře zakouřit. Je sestavená z keramicé korunky, nerezového těla, skleněné dekorované vázy a hadicí s dřevěnými koncovkami.

Dostupnost Vyprodáno
189 Kč    
Kód produktu 206
Výrobce Dutch
Kategorie Vodní dýmky Pumpkin
Záruka 2 roky
 

POPIS VODNÍCH DÝMEK DUTCH

Vodní dýmky Dutch patří k nejmenším a zároveň nejlevnějším dostupným dýmkám. Protože nejsou nijak veliké, dají se snadno sbalit na cesty a využít jako cestovní vodní dýmky nebo jsou skvělé jako dárek. Mají elegantní vzhled, stříbrné tělo doplňuje barevně sladěná váza s korunkou a šlauhounem. Dýmky mají dlouhou tradici a díky ceně a velikosti jsou oblíbené především mezi začátečníky. Tyto vodnice jsou však vhodné především jako šlukovky. Nedoporučujeme je plnit vlhkým tabákem.

Tyto vodní dýmky jsou velmi oblíbené mezi začátečníky, pokud si však chcete dýmku opravdu užít, doporučujeme sáhnout po dražší, ale mnohem kvalitnější variantě. Všem začátečníkům doporučujeme zakoupit minimálně vodní dýmky Aladin. Pokud nemáte omezený rozpočet, preferujeme vodní dýmky Kaya, které jsou také k dostání v naší nabídce.

Co je součást balení?

Vodní dýmka (váza a tělo vodní dýmky s táckem pro odkládání uhlíků)
Korunka na vodní dýmku
Hadice na vodní dýmku
Gumové těsnění pro utěsnění všech částí dýmky
Kleště pro manipulaci a zapálení uhlíků
Návod 

 

Nezapomeňte na tabák a uhlíky, bez kterých si vodní dýmku neužijete!

kaya coco coalDoporučujeme Vám tabáky do vodní dýmky Al Fakher, které jsou celosvětově známé a mezi dýmkaři velice oblíbené. Tabáky do vodní dýmky Al Fakher jsou klasikou, kterou by snad nikdo neodmítl. Tyto tabáky dodáváme za velmi přijatelnou cenu a na výběr je spousta lahodných příchutí.al fakher

Dále Vám doporučujeme kokosové uhlíky, které mají lepší výhřevnost než rychlozápalné. Mají neutrální vůni a chuť a vydrží až třikrát déle. Tyto uhlíky dodáváme v mnoha velikostech balení.

 

 

Hmotnost 2 kg
Výška vodní dýmky 24cm
Výška těla vodní dýmky 18cm
Materiál Nerezová ocel
Pojistný ventil Ano
Možnost redukce Ne
Samoucpávací mechanismus Ne
Spojení těla s vázou Těsnění
Celková váha 1,3kg
Výška vázy 8,5cm
Objem vázy 200ml
Barva vázy Modrá
Délka hadice 103
Počet vývodů 1
Výška korunky 8cm
Vrchní vnější průměr korunky 7,5cm
Vrchní vnitřní průměr korunky 6cm
Spodní průměr korunky 2,5cm
Korunka pojme až 12g tabáku
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.